Boxer Per Meshkuj

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: LTB01116906866134000 Kategori: , , Emër: ZITOBA BOXER Etiketa: ,

Product Description

92% PAMBUK, 8% ELASTAN

Masa

S, M, L

Ngjyra

Mix ngjyrash

Marka

LTB

Markat: