Back

Çorape

Çorape

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-24

Gjinia

Ngjyra

E bardhe

Marka

68% Pambuk, 22% Poliamide, 8% Poliester

Sugjerime

 • Tuta 790L
 • -34%
  Këmishë 990L
 • -24%
  Tuta 990L
 • -24%
  Tuta 990L
 • -24%
  Tuta 990L
 • -24%
  Tuta 990L
 • -24%
  Tuta 990L
 • -24%
  Tuta 990L