Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

12-18, 6-9, 9-12

Gjinia

Ngjyra

E bardhe

Marka

69% Pambuk, 28% Poliester, 3% Elastan

Sugjerime

  • -15%
    T-Shirt 590L