Back

Xhaketë

Xhaketë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Gjinia

Ngjyra

Blu e hapur, E zeze

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

  • Xhaketë 6,990L
  • Xhaketë 7,990L
  • Xhaketë 6,490L
  • Xhaketë 6,990L