Back

Streçe (Sport)

Streçe (Sport)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

E zeze, Gri

Marka

90% Poliester, 10% Elastan

Sugjerime

 • -41%
  Streçe (Sport) 1,070L
 • -41%
  Streçe (Sport) 1,070L
 • -41%
  Streçe (Sport) 1,790L
 • -41%
  Streçe (Sport) 1,790L