Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

97% Poliester, 3% Elastan

Sugjerime

  • -21%
    Pantallona 2,310L
  • -21%
    Pantallona 4,710L
  • -21%
    Pantallona 1,990L