Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

27, 28, 30, 31, 32, 34

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

98% Pambuk, 2% Elastan

Sugjerime

  • -21%
    Xhinse 1,990L
  • -21%
    Xhinse 3,990L