Back

Pantallona

Pantallona

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

Blu

Marka

Gjinia

68% Viskoze, 32% Poliester

Sugjerime

 • -21%
  Pantallona 1,990L
 • -21%
  Pantallona 1,590L
 • -21%
  Pantallona 1,590L
 • -21%
  Pantallona 1,590L
 • -21%
  Pantallona 1,590L
 • -21%
  Pantallona 2,310L
 • -21%
  Pantallona 4,710L
 • -21%
  Pantallona 3,190L