Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Ngjyra

Blu

Marka

Gjinia

100% Pambuk

Sugjerime

 • -49%
  Xhup 2,290L
 • -51%
  Bluza 890L
 • -51%
  Bluza 990L
 • -51%
  Këmishë 990L
 • -51%
  Fund 990L
 • -51%
  Pantallona Të Shkurtra 990L
 • -51%
  Pantallona Të Shkurtra 890L
 • -49%
  Xhinse 1,290L