Back

Korse

Korse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S

Gjinia

Ngjyra

Bezhe

Marka

 • SKU: PL468JY921IY
 • Categories: , ,
 • Name: LIGHT YUKSEK BEL THONG KORSE

Poliamide %80,Elastan %20

Sugjerime

 • -31%
  Korse 1,740L
 • -31%
  Korse 1,740L
 • -31%
  Korse 2,090L
 • -31%
  Korse 2,790L