Back

Tuta

Tuta

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

Gri

Marka

50% Pambuk, 50% Poliester

Sugjerime

  • T-Shirt 2,990L