Back

Këmishë

Këmishë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

11-12, 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-8, 9-10

Gjinia

Ngjyra

E kuqe, E zeze

Marka

34% Pambuk, 29% Akrilik, 27% Poliamide

Sugjerime

  • Fustan 1,690L
  • Streçe 990L
  • Xhup 3,990L