Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

Kafe

Marka

Gjinia

100% Poliester

Sugjerime

  • Fustan 4,990L