Back

Fustan

Fustan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

Kanelle

Marka

60% Viskoze, 40% Poliamide

Sugjerime

 • -41%
  Bluza 2,090L
 • -41%
  Pantallona 1,790L
 • -41%
  Bluza 1,790L
 • -41%
  Bluza 1,370L
 • -41%
  Pulovër 1,370L
 • -41%
  Bluza 1,790L
 • -41%
  Bluza 2,390L
 • -41%
  Pulovër 1,490L