Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

71% Poliester, 25% Viskoze, 4% Elastan

Sugjerime

  • Streçe 2,990L
  • Kanatjere (Sporti) 1,990L
  • Streçe 2,990L