Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

25/32, 26/32, 27/32, 28/32, 30/32, 32/32

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

 • -41%
  Fustan Plazhi 2,390L
 • -41%
  Fustan 2,090L
 • -41%
  Fund 2,090L
 • Xhinse 3,290L
 • Xhinse 3,990L
 • Xhinse 4,290L
 • Xhinse 3,990L
 • Xhinse 4,290L