Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

26/32, 27/32, 28/32, 29/32, 30/32, 31/32, 32/32, 34/32

Ngjyra

Blu

Marka

Gjinia

98% Pambuk, 2% Elastan

Sugjerime

  • Xhinse 4,990L
  • Xhinse 4,990L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,990L
  • Xhinse 2,490L
  • Xhinse 2,990L
  • Xhinse 2,990L
  • Xhinse 2,990L