Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

25/32, 26/32, 27/32, 28/32, 30/32, 32/32, 34/32

Ngjyra

E zeze

Marka

Gjinia

69% Pambuk, 28% Poliester, 3% Elastan

Sugjerime

  • Pantallona Të Shkurtra 1,790L
  • Bluza 1,290L
  • Bluza 1,790L
  • Bluza 1,790L
  • Bluza 1,490L
  • Bluza 1,490L
  • Bluza 1,490L
  • Bluza 1,490L