Back

Xhinse

Xhinse

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

25/32, 26/32, 27/32, 28/32, 29/32, 30/32, 31/32, 32/32, 34/32

Gjinia

Ngjyra

Blu

Marka

100% Pambuk

Sugjerime

 • -31%
  Bluza 3,490L
 • -31%
  Bluza 3,490L
 • -31%
  Xhup 8,390L
 • -31%
  Xhup 8,390L
 • -31%
  Jelek 6,290L
 • -31%
  Jelek 6,990L
 • -31%
  Xhup 8,390L
 • -31%
  Xhup 11,190L