Back

Atlete

Atlete

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

40, 41, 42, 43, 44

Gjinia

Ngjyra

E bardhe

Marka

Lekure

Lartësia e tabanit: 4cm

Sugjerime

  • Atlete 8,990L
  • Atlete 8,990L