Back

Rroba Banjo Trupore

Rroba Banjo Trupore

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

38, 40, 42, 44

Ngjyra

E zeze, Roze

Marka

Gjinia

80% Poliamide, 20% Elastan

Sugjerime

  • Rroba Banjo Trupore 2,990L
  • Rroba Banjo Trupore 2,990L
  • Rroba Banjo Trupore 2,290L
  • Rroba Banjo Trupore 2,990L
  • Rroba Banjo Trupore 2,990L
  • Rroba Banjo Trupore 2,990L