Back

Atlete

Atlete

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

40, 41, 42, 43, 44

Gjinia

Ngjyra

Blu, E bardhe, E zeze

Marka

Lekure ekologjike

Lartësia e tabanit: 4.5cm

Sugjerime

  • Atlete 4,990L
  • Atlete 3,990L
  • Atlete 3,990L
  • Atlete 2,990L
  • Atlete 2,990L
  • Atlete 4,990L