Back

Pupa

Pupa

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Ngjyra

Bezhe, Gri

Marka

Gjinia

Lëkurë ekologjike

Sugjerime

  • Pupa 8,090L
  • Pupa 3,990L