Back

Sandale

Sandale

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

Bezhe, E zeze

Marka

Lekure

Lartësia e tabanit: 3cm

Sugjerime

 • -21%
  Sandale 2,790L
 • -21%
  Sandale 3,190L
 • -21%
  Sandale 1,990L
 • -21%
  Sandale 1,990L
 • -21%
  Sandale 3,990L
 • -21%
  Sandale 3,190L
 • -21%
  Sandale 8,070L