Back

Syze

Syze

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

STD

Ngjyra

Roze

Marka

Gjinia

Materiali i produktit

Sugjerime

  • Fustan 1,690L
  • Fustan 990L
  • Bluza 1,190L
  • Bluza 690L
  • Bluza 1,190L
  • Bluza 690L
  • Bluza 990L
  • Bluza 1,290L