Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL

Ngjyra

E zeze, Gri

Marka

64% Pambuk, 36% Poliester

Sugjerime

  • T-Shirt 1,490L