Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL

Ngjyra

Gri e hapur

Marka

50% Poliester, 50% Pambuk

Sugjerime

  • -53%
    T-Shirt 1,190L
  • T-Shirt 1,190L
  • T-Shirt 1,290L
  • T-Shirt 1,290L
  • T-Shirt 1,690L
  • T-Shirt 1,190L
  • T-Shirt 1,490L
  • T-Shirt 790L