Back

Pupa

Pupa

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

Floriri, Gri

Marka

Lekure

Lartësia e takes: 1.5cm

Sugjerime

 • -31%
  Pupa 4,890L
 • -31%
  Pupa 4,890L
 • -51%
  Pupa 3,490L
 • -31%
  Pupa 4,890L
 • -31%
  Pupa 4,890L
 • -21%
  Pupa 3,190L
 • -21%
  Pupa 2,790L
 • -21%
  Pupa 2,790L