Back

Sandale

Sandale

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

E zeze, Gri

Marka

Lekure

Lartësia e tabanit: 4cm

Sugjerime

 • -21%
  Sandale 2,790L
 • -21%
  Sandale 3,190L
 • -21%
  Sandale 1,990L
 • -21%
  Sandale 3,990L
 • -21%
  Sandale 3,190L
 • Sandale 10,090L