Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Gjinia

Ngjyra

E zeze, Mustard, Roze

Marka

  • SKU: LTB0122281104601170000
  • Categories: , ,
  • Name: PANECE SWEATSHIRT

75% Pambuk, 25% Poliester

Sugjerime

  • Bluza 3,990L