Back

Sandale

Sandale

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

E bardhe, E zeze

Marka

Lekure

Lartësia e tabanit: 4cm

Sugjerime

  • Sandale 2,990L
  • Sandale 3,990L
  • Sandale 3,990L
  • Sandale 4,990L