Back

Çorape

Çorape

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

9-12

Ngjyra

Roze

Marka

Gjinia

67% Pambuk, 6% Poliester, 24% Poliamide, 3% Elastan

Sugjerime

  • Paliçeta 790L
  • Paliçeta 790L