Back

Bluza

Bluza

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL

Ngjyra

Blu, E kuqe, E zeze, Mustard, Portokalli

Marka

80% Pambuk, 20% Poliester

Sugjerime

 • -51%
  Bluza 1,990L
 • -34%
  Bluza 1,990L
 • -31%
  Bluza 2,790L
 • -32%
  Bluza 2,390L
 • -33%
  Bluza 1,690L
 • -33%
  Bluza 1,690L