Back

Shapka

Shapka

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

25, 26, 27, 28, 29, 30

Ngjyra

E kuqe

Marka

,

Lëkurë ekologjike

Sugjerime

 • -41%
  Sandale 1,190L
 • -31%
  Rroba Banjo Për Fëmijë 2,090L
 • -31%
  Rroba Banjo Për Fëmijë 1,180L
 • -51%
  Kanatjere (Intimo) 690L
 • Streçe 990L
 • Paliçeta 990L
 • Fustan 690L
 • Fustan 790L