Back

Shapka

Shapka

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

40, 41, 42, 43, 44, 45

Ngjyra

E zeze

Marka

,

Lëkurë ekologjike

Sugjerime

  • Shapka 1,990L
  • Pupa 8,990L
  • Këpucë 7,490L