Back

Pupa

Pupa

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

40, 41, 42, 43, 44, 45

Ngjyra

Blu, Blu e erret

Marka

,

Lëkurë

Sugjerime

  • Pupa 11,590L
  • Këpucë 18,590L
  • Atlete 16,290L