Back

Shapka

Shapka

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Ngjyra

E bardhe

Marka

,

Gjinia

Lekure ekologjike (Kamosh)

Sugjerime

  • Shapka 2,490L