Back

Pupa

Pupa

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

40, 41, 42, 43, 44

Ngjyra

Bezhe, Blu, Gri

Marka

Lëkurë

Sugjerime

  • Pupa 9,390L
  • Pupa 5,990L
  • Pupa 6,990L
  • Pupa 9,390L