Back

Çizme

Çizme

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Ngjyra

E zeze, Kafe e hapur

Marka

Gjinia

Lëkurë

Sugjerime

 • -21%
  Çizme 7,990L
 • -21%
  Çizme 7,990L
 • -21%
  Çizme 9,590L
 • -51%
  Çizme 3,990L
 • -50%
  Çizme 10,550L
 • -50%
  Çizme 10,550L