Back

Atlete

Atlete

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

Bezhe

Marka

Lekure ekologjike

Lartësia e tabanit: 4.5cm

Sugjerime

  • Atlete 6,990L
  • Atlete 6,990L
  • Atlete 4,990L