Back

Pupa

Pupa

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

Blu, E zeze, Nude

Marka

Lëkurë ekologjike

Sugjerime

  • Pupa 11,890L
  • -41%
    Pupa 2,390L
  • -51%
    Pupa 3,990L