Back

Atlete

Atlete

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

40, 41, 42, 43, 44

Gjinia

Ngjyra

E zeze, Kafe

Marka

Lekure

Lartësia e tabanit: 5.5cm

Sugjerime

  • Atlete 15,790L
  • Atlete 12,590L