Back

Mbathje Femrash (Rroba Banjo)

Mbathje Femrash (Rroba Banjo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 38, 40, 42

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

80% Poliamide, 20% Elastan

Sugjerime

  • Mbathje Femrash (Rroba Banjo) 1,290L