Back

Pupa

Pupa

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

E zeze

Marka

Tekstil

Lartësia e tabanit: 1.5cm

Sugjerime

  • -31%
    Pupa 4,890L
  • -51%
    Pupa 3,490L