Back

Pizhama (Tuta)

Pizhama (Tuta)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XS

Gjinia

Ngjyra

Roze

Marka

67% Pambuk, 33% Viskoze

Sugjerime

  • Pizhama (Tuta) 1,990L