Back

Këpucë

Këpucë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

36, 37, 38, 39, 40

Gjinia

Ngjyra

E bardhe, E zeze

Marka

Lekure

Lartësia e takes: 8.5cm

Sugjerime

 • -21%
  Shapka Plazhi 1,590L
 • -21%
  Sandale 2,790L
 • -21%
  Sandale 3,190L
 • -21%
  Sandale 3,190L