Back

Këmishë

Këmishë

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XXL

Gjinia

Ngjyra

Blu

Marka

100% Viskoze

Sugjerime

  • Këmishë 2,290L