Back

T-Shirt

T-Shirt

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

L, M, S, XL, XS

Ngjyra

Blu

Marka

Gjinia

55% Viskoze, 43% Poliester

Sugjerime

 • -34%
  T-Shirt 990L
 • -34%
  T-Shirt (Sport) 990L
 • -36%
  T-Shirt (Sport) 1,290L
 • -36%
  T-Shirt (Sport) 1,290L
 • -34%
  T-Shirt (Sport) 990L
 • -41%
  T-Shirt (Sport) 590L
 • -41%
  T-Shirt (Sport) 590L
 • -41%
  T-Shirt (Sport) 590L