Back

Pulovër

Pulovër

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Marka

Gjinia

Masa

L, M, S, XL, XXL

Ngjyra

Blu e erret

63% Poliester, 16% Poliakrilik

Sugjerime

  • -21%
    Bluza 3,990L
  • -17%
    Xhup 14,990L