Back

Reçipeta (Intimo)

Reçipeta (Intimo)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Masa

75B, 75C, 80B, 80C, 85B, 85C

Gjinia

Ngjyra

Bojeqielli

Marka

100% Poliamide

Sugjerime

 • -51%
  Shapka Plazhi 1,290L
 • -51%
  Shapka Plazhi 990L
 • -51%
  Peshqir Plazhi 1,140L
 • -51%
  Shapka Plazhi 990L
 • -51%
  Shapka Plazhi 990L
 • -51%
  Çanta plazhi 1,290L
 • -51%
  Shapka Plazhi 1,290L
 • -51%
  Peshqir Plazhi 1,490L